Grąžinimo sąlygos

Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje „e-lingerie.lt“ įsigytą prekę?
Taip, galėsite. Tiesa, visada jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visų pirma kreipkitės konsultacijos el. paštu info@darsema.lt arba telefonu 8 69066420. Mes mielai patarsime, be to, tai padės Jums išvengti ilgos grąžinimo/keitimo procedūros.

Jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu info@darsema.lt ar telefonu.

Per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:
• keisti į kitą dydį;
• keisti prekę į kitą modelį;
• susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus (Transporto išlaidos nėra grąžinamos).
Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
• Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
• Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
• Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.
Keičiama arba grąžinama prekė turi būti atsiūsta kujeriu ar paštu adresu Uab „Darsema“, Ukmergės g.25-12, LT-35177 Panevėžys
Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas „Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas” ir pirkimą įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra kurią gaunate kartu su preke)
Mes gavę keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Prekių keitimas:
„e-lingerie.lt” įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta mūsų parduotuvės asortimente.