Apie mus

UAB „Darsema” savo veiklą pradėjo 2008 metais. Įmonės veikla vykdoma dviejose srityse – aptvėrimo sistemų prekyba bei montavimo darbai (www.tvorusistemos.lt) bei prekyba apatiniu trikotažu (www.e-lingerie.lt)

E-lingerie.lt – tai apatinio trikotažo elektroninė parduotuvė tiems, kurie ieško žinomų prekinių ženklų prekių pigiau.
Tai pirmoji Lietuvoje apatinio trikotažo parduotuvė internete sukurta pagal Vakarų Europoje paplitusią išparduotuvių „outlet” (iš angl.k. – išpardavimas) prekybos koncepciją. E-lingerie.lt parduotuvėjė prekiaujama naujomis orginaliomis garsių prekių ženklų prekėmis ženkliai mažesne kaina – 30-70 proc. pigiau, nei paprastose parduotuvėse. Visas prekes turime sandėlyje, todėl galime užtikrinti greitą pristatymą.

Antroji įmonės veiklos sritis yra prekyba tvoromis.

Aptvėrimu sistemų padalinyje rasite platų tvoros panelių, vielos tinklų, tvorų stulpų, vartų, vartelių ir aptvėrimų montavimui reikalingų medžiagų asortimentą. Galime Jums pasiūlyti savo prekes lanksčiomis kainomis, kadangi mes patys jas importuojame iš Prancūzijos, Lenkijos, Olandijos, Kinijos.
Mes galime Jums pasiūlyti ne tik aptvėrimo medžiagas, bet ir tvoros montavimo paslaugas. Patyrę įmonės darbuotojai sumontuos Jums bet kokio tipo tvorą bet kuriame Lietuvos regione. Jeigu norite gauti išsamesnę informaciją, prašome susisiekti su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti aptvėrimo tipą, pateiksime konkrečias kainas, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus.